Bartosz Zmarzlik po dwóch latach schodzi z żużlowego tronu. Artiom Łaguta, choć słabo zaczął ściganie w sobotę w Toruniu, odbił się od dna i został pierwszym Rosjaninem z tytułem mistrza świata w kieszeni. Zmarzlik wygrał ostatnią rundę w Toruniu, czym uradował komplet publiczności zgromadzony na toruńskiej Motoarenie. Wyniki: 1. Bartosz Zmarzlik – 18 (3,2,2,3,3,2,3) – 20 pkt GP 2. Emil Sajfutdinow...