Za Żużlowymi Reprezentantami Polski pracowita pierwsza część tygodnia. Stała ona głównie pod znakiem inauguracyjnych kolejek rozgrywek ligowych w Szwecji oraz Danii.Read More
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu zdobył Srebrny Kask. Na torze w Bydgoszczy wywalczył 14 punktów i o wygraną musiał powalczyć z Maksymilianem Pawełczakiem. W wyścigu dodatkowym dojechał do mety szybciej niż klubowy kolega i znów został triumfatorem. Podium uzupełnił Bartosz Bańbor, czyli zdobywca 11 „oczek”.Read More
O godz. 18:00 w Bydgoszczy rozpocznie się finał Srebrnego Kasku. Na liście startowej są czołowi polscy juniorzy, a do grona faworytów zaliczają się nasi kadrowicze. Przede wszystkim zawodnicy znający tor przy ulicy Sportowej jak własną kieszeń, czyli Wiktor Przyjemski oraz Maksymilian Pawełczak. Zapowiadają się ciekawe zawody. Read More
Jedenastu kadrowiczów wystartowało w weekendowych meczach ligowych. Zabrakło tylko na torze kontuzjowanego Damiana Ratajczaka oraz Wiktora Przyjemskiego i Maksymiliana Pawełczaka, ponieważ Abramczyk Polonia Bydgoszcz tym razem nie miała żadnego spotkania w Metalkas 2. Ekstralidze. Bracia Pawliccy ponadto w niemieckim Stralsundzie wywalczyli przepustkę do SEC Challenge.Read More
Dziesięciu reprezentantów Polski wystąpiło w weekendowych meczach PGE Ekstraligi oraz Metalkas 2. Ekstraligi. Niepokonani byli: Bartosz Zmarzlik i Maksymilian Pawełczak. Doskonałe występy zanotowali także: Kacper Woryna, Piotr Pawlicki oraz Bartłomiej Kowalski, który okazał się bohaterem spotkania pomiędzy Gezet Stalą Gorzów a Betard Spartą Wrocław. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich podopiecznych selekcjonera Stanisława Chomskiego.Read More
Czternastu reprezentantów Polski wystartowało w weekendowych meczach PGE Ekstraligi oraz Metalkas 2. Ekstraligi. Niektórzy spisali się rewelacyjnie. Niestety, nie wszyscy kończyli zawody z uśmiechami na twarzach. Poniżej prezentujemy, jak od piątku do niedzieli spisywali się wybrańcy selekcjonera Stanisława Chomskiego.Read More
Rybnik, Bydgoszcz, Rzeszów i Ostrów zorganizują eliminacje Srebrnego Kasku. Zawody zaplanowano na 15 kwietnia. Żużlowcy będą walczyć o 15 wolnych miejsc w finale, w którym już czeka Kacper Mania. Reprezentant Polski został zakwalifikowany do finału w związku ze zwycięstwem w klasyfikacji turniejów Zaplecza Kadry Juniorów w 2025.Read More
Memoriał Alfreda Smoczyka doszedł do skutku w drugim terminie (pierwotnie zawody miały odbyć się w niedzielę, 29 marca). Turniej był udany dla Piotra Pawlickiego, który uplasował się na trzeciej pozycji. Dalsze miejsca wywalczyli dwaj inni reprezentanci Polski: Kacper Mania oraz Bartłomiej Kowalski. Zwyciężył Ben Cook, a drugi był Ryan Douglas.Read More
Siedmiu reprezentantów Polski wystąpiło w sobotnich Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plecha. Najlepiej z naszych kadrowiczów na łódzkiej Motoarenie zaprezentował się Przemysław Pawlicki, który całe zawody zakończył na czwartym miejscu. Niespodziewanie poza finałem znalazł się Bartosz Zmarzlik. Read More
Mario Häusl wygrał Zlatą Stuhę w Pardubicach. Drugie miejsce na czeskiej ziemi zajął Maksymilian Pawełczak. Łącznie wystartowało aż sześciu Polaków.Read More