Bartosz Zmarzlik był najlepszym z członków Żużlowej Reprezentacji Polski w czwartkowym Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, który oczywiście odbył się na torze w Gnieźnie. Sześciokrotny mistrz świata nie obronił zdobytej przed rokiem korony, jednak zajął niezłe trzecie miejsce. Zwyciężył Mikkel Michelsen, a na drugiej lokacie uplasował się Andrzej Lebiediew. W zawodach wystartowało jeszcze trzech kadrowiczów....Read More
XVI Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego otworzy żużlowy sezon przy #W25. Zawody odbędą się w Wielki Czwartek 2 kwietnia o godz. 18. Na starcie wielkie gwiazdy na czele z 6-krotnym mistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem. W stawce są też zawodnicy Ultrapur Startu, dla których udział w imprezie będzie świetnym sprawdzianem formy.Read More
Dominik Kubera wygrał 75. edycję Memoriału Alfreda Smoczyka. Reprezentant Polski przypieczętował zwycięstwo w wyścigu dodatkowym, w którym pokonał Duńczyka Nicolaia Klindta. Bartosz Zmarzlik również zwyciężył. Pięciokrotny mistrz świata w mocno obsadzonym Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego pokonał inne gwiazdy Speedway Ekstraligi. Startowali także pozostali reprezentanci Polski.Read More
Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni kibice w Gnieźnie zobaczą światową czołówkę, na czele z 5-krotnym mistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem.Read More