Następne zawody z udziałem reprezentacji Polski
DO ZOBACZENIA!

W SEZONIE 2019

Zobacz archiwum
Najnowsze aktualności

Podium bez Polaka w tym sezonie nie było. Biało-czerwoni zdobyli worek medali


18.10.2018, 11:40


Złoci juniorzy, srebrni seniorzy zarówno w mistrzostwach świata jak i Europy, a także brązowy odcień Speedway of Nations. We wszystkich liczących się imprezach międzynarodowych (SGP, SEC, SoN, IMŚJ, DMŚJ, IMEJ, DMEJ, MEP) w sezonie 2018, reprezentanci Polski zdobywali medale. Łącznie biało-czerwoni wywalczyli jedenaście medali rangi mistrzostw świata lub Europy.


Bartosz Zmarzlik siódmym polskim wicemistrzem świata


13.10.2018, 11:20


Bartosz Zmarzlik przeszedł do historii jako siódmy polski indywidualny mistrz świata na żużlu. 23-latek wywalczył jednocześnie dziewiąty srebrny medal IMŚ dla naszego kraju. Po dwa tytuły wicemistrzowskie mają bowiem Tomasz Gollob i Jarosław Hampel. W XXI wieku reprezentanci Polski zdobyli już 6 „sreberek”, w tym 4 w ostatnich sześciu latach.


Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND na PGE Narodowym


11.10.2018, 17:45


Piąta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 18 maja 2019 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy czterech Polaków – pełnoprawnych uczestników rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata: Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka i Janusza Kołodzieja. Ponadto w zawodach weźmie udział dodatkowy reprezentant Polski z dziką kartą i dwóch rezerwowych.

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy
PolskizuzelTV
Oglądaj relacje live - materiały video