Następne zawody z udziałem reprezentacji Polski
Polska - Reszta Świata

Rzeszów, 22.04.2019

Zobacz archiwum
Najnowsze aktualności

Reprezentacja Polski zrobiła Lany Poniedziałek Reszcie Świata!


23.04.2019, 15:06


Wprawdzie rozgrywki ligowe nie przywitały kibiców w drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, ale mimo to można było spędzić poniedziałkowe popołudnie ze speedwayem. W Rzeszowie Reprezentacja Polski z przytupem rozpoczęła przygotowania do Speedway of Nations i pokonała Resztę Świata 51:38.


Fedko-Iżewski-Stal


22.04.2019, 08:31


Od dziesięcioleci, Polacy są potęgą w światowym żużlu. Liczne sukcesy na arenie międzynarodowej, piękne stadiony oraz wielkie triumfy sprawiają wrażenie, że zdominowaliśmy tę dyscyplinę sportu, w której ogromne znaczenie ma posiadany sprzęt. Wydawać by się mogło, że i ten wyścig jesteśmy w stanie wygrać, jednak ustrój polityczny sprawił, że brytyjskie i czeskie konstrukcje stały się dla zawodników zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.


Moc atrakcji w miasteczkach kibica


19.04.2019, 15:49


Aż dwie strefy kibica czekają na Was przed meczem Polska – Reszta Świata, który już w poniedziałek odbędzie się w Rzeszowie. Zawodnicy rozpoczną zmagania o 14:30, jednak zalecamy przybyć na teren Stadionu Miejskiego dużo wcześniej, by zdążyć sprawdzić każdą z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Sponsorzy reprezentacji
Polecamy
PolskizuzelTV
Oglądaj relacje live - materiały video