Żużlowa Reprezentacja Polski z dorobkiem 45 punktów wygrała w Pradze finał Speedway of Nations 2. Wiktor Przyjemski zdobył 24, natomiast Bartosz Bańbor 21. Rezerwowym był Kevin Małkiewicz. Srebro wywalczyli Duńczycy (37 punktów), a brąz ubiegłoroczni zwycięzcy – Niemcy (33).Read More
Ośmiu reprezentantów Polski wystartowało w pierwszym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Toruniu. Na Motoarenie najlepszy był kapitan naszej kadry – Bartosz Zmarzlik, który rozpoczął pogoń za odzyskaniem tytułu. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, a podium uzupełnił Maciej Janowski. W wyścigu finałowym zaprezentował się też Krzysztof Buczkowski.Read More
Piąta kolejka PGE Ekstraligi oraz Metalkas 2. Ekstraligi, a także wielki finał Drużynowych Mistrzostw Europy. Kadrowicze będą mieli zatem weekend pełen pracy.Read More
Za Żużlowymi Reprezentantami Polski pracowita pierwsza część tygodnia. Stała ona głównie pod znakiem inauguracyjnych kolejek rozgrywek ligowych w Szwecji oraz Danii.Read More
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu zdobył Srebrny Kask. Na torze w Bydgoszczy wywalczył 14 punktów i o wygraną musiał powalczyć z Maksymilianem Pawełczakiem. W wyścigu dodatkowym dojechał do mety szybciej niż klubowy kolega i znów został triumfatorem. Podium uzupełnił Bartosz Bańbor, czyli zdobywca 11 „oczek”.Read More
O godz. 18:00 w Bydgoszczy rozpocznie się finał Srebrnego Kasku. Na liście startowej są czołowi polscy juniorzy, a do grona faworytów zaliczają się nasi kadrowicze. Przede wszystkim zawodnicy znający tor przy ulicy Sportowej jak własną kieszeń, czyli Wiktor Przyjemski oraz Maksymilian Pawełczak. Zapowiadają się ciekawe zawody. Read More
Dziesięciu reprezentantów Polski wystąpiło w weekendowych meczach PGE Ekstraligi oraz Metalkas 2. Ekstraligi. Niepokonani byli: Bartosz Zmarzlik i Maksymilian Pawełczak. Doskonałe występy zanotowali także: Kacper Woryna, Piotr Pawlicki oraz Bartłomiej Kowalski, który okazał się bohaterem spotkania pomiędzy Gezet Stalą Gorzów a Betard Spartą Wrocław. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich podopiecznych selekcjonera Stanisława Chomskiego.Read More
Czternastu reprezentantów Polski wystartowało w weekendowych meczach PGE Ekstraligi oraz Metalkas 2. Ekstraligi. Niektórzy spisali się rewelacyjnie. Niestety, nie wszyscy kończyli zawody z uśmiechami na twarzach. Poniżej prezentujemy, jak od piątku do niedzieli spisywali się wybrańcy selekcjonera Stanisława Chomskiego.Read More
Reprezentanci Polski nie znaleźli się na podium podczas 37. edycji Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda. Najwyżej uplasował się Wiktor Przyjemski. Dwukrotny medalista mistrzostw świata juniorów na torze w Bydgoszczy zajął czwarte miejsce.Read More
Siedmiu reprezentantów Polski wystąpiło w sobotnich Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plecha. Najlepiej z naszych kadrowiczów na łódzkiej Motoarenie zaprezentował się Przemysław Pawlicki, który całe zawody zakończył na czwartym miejscu. Niespodziewanie poza finałem znalazł się Bartosz Zmarzlik. Read More